Etkin Tıbbi Cihazlar

Etkin Tıbbi Cihazlar 1996 yılında tıbbi cihaz satış ve teknik hizmetler şirketi olarak kurulmuştur.
Etkin Tıbbi Cihazların kuruluşundan bu yana, şirket ana felsefesi olarak güvenilir ve yüksek kalitede müşteri hizmetleri politikasını benimsemiştir.

Türkiye piyasasında LED ameliyat lambaları, ameliyat odası ekipmanları, radyoloji, anestezi, cerrahi, yoğun bakım, kadın hastalıkları, pediatri ve sterilizasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Uluslararası ürün satış faaliyetlerimizde LED ameliyat lambaları bulunmaktadır.
Etkin Tıbbi Cihazlar, Türkiye'de ve dünyada LED cerrahi aydınlatma teknolojisi ve pazarına öncülük eden bir inovasyon şirketidir.

Etkin Tıbbi Cihazlar, 2012 yılında Türkiye'nin ilk yerli LED tabanlı cerrahi aydınlatma lambasını geliştirerek üretmeye başlamıştır.
Şirket 2013 yılında, TOBB öncülüğünde, TEPAV ve AllWorld Network işbirliğinde yapılan Türkiye'nin en hızlı büyüyen şirketleri yarışmasında “Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi” arasında yerini almıştır.

www.etkintibbi.com

Başkanın Mesajı

EGEDER

EGEDER BAŞKANI

EGEDER’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

EGEDER SOSYAL

İzmir'de kurulu bulunan firma sahipleri aralarında yaptıkları toplantılar esnasında bir dernek çatısı altında biraraya gelme isteklerini icraata geçirerek 01/03/1991 tarihinde Ege Tıbbi Cihaz Üretici ve Tedarikçileri Derneği'ni kurmuşlardır. Derneğimiz 1991 yılından bu yana sektörümüzün sesi olmaya devam etmektedir.

İLETİŞİM

Adres:

Mansuroğlu Mah. 295/ 2 Sokak No:1/1
Ege Sun Plaza K:7 D: 764 Bayraklı İzmir

Telefon:

+90 232 262 15 18

Fax:

+90 232 262 61 67

E-Posta:

egeder@egeder.org.tr