Endotek

Endotek, kurulmuş olduğu 1994 yılından beri, uzmanlaşmış olduğu tıp alanlarındaki gelişmeleri ve medikal teknolojileri yakından izleyip, öncülük ederek, global partnerlerimiz ile işbirliği içinde, bu alanlardaki en etkin ve kaliteli ürünleri ve sistemleri, hastalarımızın ve sağlık çalışanlarımızın hizmetine sunmaktadır.

Enfeksiyon Önleme, Sterilizasyon Kontrol, Yara Bakım ve Cerrahi alanlarında uzman ekibimiz ve en yüksek standartlardaki ürünlerimiz ile hastalarımızın ve sağlık profesyonellerimizin hizmetindeyiz.

www.endotek.com.tr


Başkanın Mesajı

EGEDER

EGEDER BAŞKANI

EGEDER’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

EGEDER SOSYAL

İzmir'de kurulu bulunan firma sahipleri aralarında yaptıkları toplantılar esnasında bir dernek çatısı altında biraraya gelme isteklerini icraata geçirerek 01/03/1991 tarihinde Ege Tıbbi Cihaz Üretici ve Tedarikçileri Derneği'ni kurmuşlardır. Derneğimiz 1991 yılından bu yana sektörümüzün sesi olmaya devam etmektedir.

İLETİŞİM

Adres:

Mansuroğlu Mah. 295/ 2 Sokak No:1/1
Ege Sun Plaza K:7 D: 764 Bayraklı İzmir

Telefon:

+90 232 262 15 18

Fax:

+90 232 262 61 67

E-Posta:

egeder@egeder.org.tr