Abdullah Sayın Medikal

2011 yılında kurulan ABDULLAH SAYIN MEDİKAL VE KİMYEVİ ÜRÜNLER TİCARET VECTORFOG marka sisleme cihazlarının Türkiye distribütörü, Pulirex-Oxy marka hidrojen peroksit koloidal gümüşlü dezenfektanların Türkiye genel satıcısı, Belkim marka kimyasalların Ege bölge bayisi, Geistlich ve ProOss marka greftlerin T-Barriers , Bioteck ve Collagen Matrix membranların Ege bölge bayisiyim.

www.abdullahsayinmedikal.com

Başkanın Mesajı

EGEDER

EGEDER BAŞKANI

EGEDER’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

EGEDER SOSYAL

İzmir'de kurulu bulunan firma sahipleri aralarında yaptıkları toplantılar esnasında bir dernek çatısı altında biraraya gelme isteklerini icraata geçirerek 01/03/1991 tarihinde Ege Tıbbi Cihaz Üretici ve Tedarikçileri Derneği'ni kurmuşlardır. Derneğimiz 1991 yılından bu yana sektörümüzün sesi olmaya devam etmektedir.

İLETİŞİM

Adres:

Mansuroğlu Mah. 295/ 2 Sokak No:1/1
Ege Sun Plaza K:7 D: 764 Bayraklı İzmir

Telefon:

+90 232 262 15 18

Fax:

+90 232 262 61 67

E-Posta:

egeder@egeder.org.tr